Taking too long? Close loading screen.
×
YOU ARE HERE: HOME Hosting & Alan Adı

Web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. İnternette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, çok hızlı internet bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda/serverda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir.

Eklenecek

Eklenecek

Modern Ajans Tasarım alt marka olarak oluşturduğu Modern Tescil hosting firması üzerinden sitelerini yayına sokmaktadır. Firmamızın sunucuları Almanya Berlin’ dedir. Sunucu özelliklerimiz; Intel Xeon E3-1230v2 işlemci, 16 GB RAM ve 2 x 2 TB SATA disk’ tir.

Modern Ajans olarak hosting hizmetini sadece kendi müşterilerine sağlayıp desteğini vermektedir.

Aşağıdaki bilgilerden DNS sunucularımıza ulaşabilirsiniz. DNS Sunucu: ns1.modernajans.net DNS Sunucu: ns2.modernajans.net

“Bu değer, sitenizden aylık yayınlanan dosyaların büyüklüğünün toplamıdır.” Aylık Data Transfer limitinizi geçtiğinizde sitenizin yayın süreci otomatik olarak askıya alınacaktır.  Eğer siteniz için Aylık Data Transfer limitiniz yeterli gelmiyor ise “MODERN AJANS MERKEZİ” bölümünden Aylık Data Transfer limitinizi arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Web sitesinin internette yer alan adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir internet kullanıcısı web sitesine sadece varsa sabit IP adresiyle ulaşabilir. Alan adları IP adresi denilen, bilgisayarların (sunucuların/serverların) birbirini tanımasını sağlayan numara sisteminin daha basitleştirilmiş ve akılda kalması için kelimelerle ifade edilmiş halidir. Talep ettiğiniz alan adınız firmamız tarafımdan kaydedilir veya transfer edilir. Kullanım

TOP